Wręczanie podarunków sprawia tyle samo radości obdarowanemu jak i osobie, która  je wręcza. Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż widok uśmiechu osoby, na której nam zależy. Tylko jak sprawić, aby zakupiony upominek rzeczywiście sprawiał radość ? Odpowiedzią są spersonalizowane prezenty !


Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy.

Ben Carson

Oto powody, dla których warto wybrać spersonalizowany prezent:

  1. Stajesz się częścią tworzonego prezentu – wybierając elementy, napisy, dedykacje, które mają znaleźć się na podarunku współtworzysz, sprawiasz, że wypływa on z Twoich myśli, serca, jest wyrazem uczuć, które płyną od Ciebie.
  2. Jesteś osobą, która potrafi docenić wartość i wyjątkowość osób – każdy z nas chciałby poczuć, że jest ważny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Podarowując coś, co jest związane z czyimś życiem, hobby, rodziną, pasją, biznesem, imieniem pokazujesz, że jesteś osobą, która potrafi zauważyć i docenić unikalność tej osoby.


Własne nazwisko to dla człowieka najsłodsze i najważniejsze spośród wszystkich słów świata.

Dale Carnegie
  1. Jesteś kimś, kto wręcza oryginalne prezenty – przygotowany z należytą starannością, unikatowy, jedyny w swoim rodzaju prezent daje świadomość, że jesteś w posiadaniu rzeczy, której nikt nigdy przed Tobą nie posiadał i nie będzie posiadać.

Jedna odpowiedź do “Spersonalizowane prezenty – najlepszy pomysł na prezent !”

  1. Strzał w dziesiątkę. Zgadzam się, że obdarowywanie jest przyjemne i daje dużo satysfakcji, pod warunkiem że wkładamy w to ❤️. ????????????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *